English
Türkçe
 
Hakkımızda | İş&Kariyer | +90 212 483 17 83 | İletişim

 
Ana Sayfa > Mağaza Teşhir Alarm Sistemleri
 
Çoklu Teşhir Alarm Sistemi  

Mağaza teşhir alarm sistemleri , teşhir amaçlı kullanılan ürünlerin çalınmasına önlem olarak geliştirilmiş alarm sistemleridir. Korunacak ürünün türüne göre ürün sabitleme aparatları yapışmalı tip ve geçmeli tip olmak üzere ikiye ayrılır.

Kullanım alanları ; Teknoloji Marketler , Cep Telefonu Mağazaları , Saat Mağazaları , Optik , Kuyumcular , Kırtasiyeler , Sergiler , Antikacılar , Kütüphanelerdir.

Çoklu alarm seti 9 koruma noktalı yani 9 farklı ürünü koruma özelliğine sahiptir. Ana ünite üzerine yapıştırmalı veya geçmeli tip ürün iliştirme aparatları takılabilmektedir. alarm kurulu iken ürün herhangi bir şekilde yapışkan etiketler söküldüğünde veya tek koparildığında ürün alarmı derhal alarma geçmekte ve ana ünite üzerindeki siren çalmaktadır.

Aynı zamanda ana ünite sabotaja karşı korumalıdır.

   
Teşhir Alarm Sisteminin Hırsızlığı Algılama Prensibi  
Ürün sabitleme telleri korunacak ürün üzerine sabotaj korumalı çift taraflı yapışkanlar veya geçmeli tip teller ile sabitlenmektedirler. Ürün üzerinden etiketler söküldüğünde veya tel koparıldığında sistem derhal alarma geçmektedir.
   
Bağımsız Çalışan Tekli Ürün Koruma Alarmı (Geçmeli Tip)  
Bağımsız Çalışan Tekli Ürün Koruma Alarmı (Geçmeli Tip) , kendi üzerine bir adet ürüne sabitlenebilecek tel halka ve bu halkanın irtibatlandığı ana üniteden oluşmaktadır. Ürün telden koparılarak ayırıldığında siren derhal çalmaya başlamaktadır
   
Bağımsız Çalışan Tekli Ürün Koruma Alarmı (Yapışkan Bantlı Tip)  
Bağımsız Çalışan Tekli Ürün Koruma Alarmı (Yapışkan Bantlı Tip) , kendi üzerine bir adet ürüne sabitlenebilecek yapışkan bantlı sabotaj korumalı düzlem ve düzlemin irtibatlandığı ana üniteden oluşmaktadır. Ürün yapışkan banttan koparılarak ayırıldığında siren derhal çalmaya başlamaktadır

 

Detaylı Bilgi İçin 0 212 483 17 83


Bookmark and Share
FURKAN MÜHENDİSLİK 2017
www.furkanmuhendislik.com.tr | info@furkanmuhendislik.com.tr