English
Türkçe
 
Hakkımızda | İş&Kariyer | +90 212 483 17 83 | İletişim  

 
Ana Sayfa > Tak-Çalıştır Hırsız Alarm Sistemleri > 3MK-2728C 6 Manyetik Kontaklı Kablosuz Hırsız Alarm Seti
Do It Yourself Hırsız Alarm Sistemleri
 

 

3MK-2728C 6 Manyetik Kontaklı Hırsız Alarm Sistemi

3MK-2728C hırsız alarm sistemi evinizi-işyerinizi artan hırsızlık olaylarını önlemede pratik olduğu kadar etkili bir çözüm sunmaktadır.

Set ile beraber sunulan manyetik kontaklar göstergeli ana panel ile sürekli kablosuz haberleşme halinde olup evinize-işyerinize herhangi bir istenmeyen giriş olduğunda şiddetli bir alarm sesi çıkararak sizi ve çevrenizdeki insanları uyarmaktadır.

Set ile beraber verilen uzaktan kumandalar ile sisteminizi istediğiniz zaman devreye alıp istediğinizde devreden çıkarabilirsiniz.

Alarm durumu hem ana ünitede çalan şiddetli siren sesi ile , hemde kapı ve pencerelerinize yerleştirdiğiniz manyetik kontaklar üzerinde bulunan sirenlerle ikaz vermektedir.

 


Kablosuz Manyetik Kontaklar İle Evinizin Tüm Riskli Noktalarını Kontrol Altına Alın....

3MK-2728C hırsız alarm sistemi ile birlikte sunulan 6 adet kablosuz manyetik kontak sizin adınıza hırsızın girebileceği giriş kapısı,balkon kapısı,pencereler gibi riskli noktaları kontrol eder.

Herhangi bir giriş olduğunda kablosuz olarak ana gösterge ve siren paneline alarm sinyali yollar. aynı zamanda da kendi üzerinde bulunan dahili sireni çaldırarak içeri girmeye teşebbüs eden hırsızın panikleyerek kaçmasını sağlar.

Kapı manyetikleri üzerinde bulunan On-off anahtarları ile istediğiniz zaman istediğiniz bölgeyi yani kapı veya pencereyi devreden çıkarabilirsiniz. Bu sayede yazın tüm kapı-pencereleri kapalı tutmak zorunda kalmazsınız.

Manyetik kontaklar tamamen kablosuz olup pil ömürleri kullanıma göre ortalama 1 senedir. Manyetik kontaklar beraberinde sağlanan çift taraflı yapışkanlar sayesinde tüm kapı pencerelere uygulanabilmektedir.

Çift Taraflı Yapışkan Bantlar

 

Uzaktan kumandalar ile alarm sisteminiz sizin kontrolünüzde..

3MK-2728C hırsız alarm sistemi ile birlikte sunulan uzaktan kumandalar ile alarm sistemini istediğiniz devreye alabilirsiniz. İster yattığınız yerden sisteminizi kurup huzurla uyuyabilir , ister evinizden ayrılırken kapının dışından kurup gönül rahatlığı ile evinizi terkedebilirsiniz.

 


 
 
Bookmark and Share
FURKAN MÜHENDİSLİK 2017
www.furkanmuhendislik.com.tr | info@furkanmuhendislik.com.tr